Druk offsetowy
Druk cyfrowy
naglowek dodaj do zakładek dane kontaktowe strona główna

    Zajmujemy się profesjonalnym drukiem materiałów promocyjno - reklamowych i nie tylko. Doświadczenie jakie zdobylismy przez okres działalności w połączeniu z umiejętnością kreatywnego podejścia do zagadnień czyni nas solidnymi partnerami na polu poligrafii.

    Zakres usług naszej firmy obejmuje skład komputerowy, przygotowanie do druku, druk offsetowy oraz sitodruk jak i prace wykończeniowe co w praktyce oznacza, że jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces produkcyjny na miejscu co skraca czas produkcji i pozwala na utrzymanie konkurencyjnych cen, choć tak naprawdę priorytetem dla nas jest jakość dlatego też dbamy aby kadra i sprzęt były w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. Posiadamy możliwość falcowania, sztancowania, bigowania. Pozwala to nam wykonać szeroką gamę produktów od najprostszych jak wizytówki czy ulotki po druki biurowe, papiery firmowe, teczki, kalendarze, gazety promocyjne, plakaty, foldery, znaki firmowe (logotypy), wydruki na papierze samoprzylepnym, torby reklamowe, folie samoprzylepne z nadrukiem, lakierowanie oraz wiele innych w zależności od charakteru składanego zamówienia.

    Wiele lat doświadczenia w poligrafii daje nam mozliwość wykonywania zleceń nietypowych, a także zaproponowania optymalnego materiału oraz sposobu wykonania.

    Oferta drukarni obejmuje pełen proces wydawczy od wykonania graficznego zamówienia (od skanowania do pełnokolorowego próbnego wydruku projektu) poprzez druk, do złożenia, sklejenia i oprawienia. Codziennie opracowujemy kalendarze, katalogi, foldery, teczki reklamowe, cenniki, broszury, znaki firmowe, reklamy do publikacji prasowych i wszelkie inne prace graficzne.

    Mamy nadzieję, iż nasza oferta będzie dla Państwa interesująca i pomoże w promocji Waszej firmy oraz kształtowaniu silnej marki na rynku, a połączenie kompetentnej obsługi z dobrą jakością wydruku zaowocuje stałą współpracą.


Z poważaniem
K & K Druk
Copyright © K&K Druk 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie GemsNet